понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 192
home Хроника

Повторно исчезна малолетник од „Ранка Милановиќ“

Повторно исчезна малолетник од „Ранка Милановиќ“

Во полициската станица Гази Баба вчера во 15:00 часот, социјална работничка во Јавната установа „Ранка Милановиќ“ пријавила дека од домот во непознат правец се оддалечил 13 – годишен штитеник.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021