среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Полицијата трага по жена од Волково

Полицијата трага по жена од Волково

Вчера во 03.30 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, Д.Ц. од с.Волково, скопско, пријавил дека од дома се оддалечила неговата сопруга А.Ц.(39).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021