четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Хроника

Полицијата трага по скопјанец- сестрата пријавила дека се одалечил од домот

Полицијата трага по скопјанец- сестрата пријавила дека се одалечил од домот

На 18.05.2022 во 22.00 часот во СВР Скопје, Д.Џ.(44) од Скопје пријавила дека од својот дом се оддалечил нејзиниот брат К.Џ. (45) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус