понеделник, 6. април 2020. Вести денес: 173
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Полицијата трага по мајка и 14- годишен син од Скопје

Полицијата трага по мајка и 14- годишен син од Скопје

А.Т. (23) од Скопје вчера во 20:10 часот во СВР Скопје пријавил дека од домот се оддалечиле неговата мајка М.Т. (41), која и претходно се оддалечувала од домот и неговиот брат Н.Т. (14), двајцата од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата.

Коронавирус