среда, 7. декември 2022. Вести денес: 50
home Хроника

Полицијата трага по лице од Тетово со здравствени проблеми- неговиот брат пријавил дека исчезнал

Полицијата трага по лице од Тетово со здравствени проблеми- неговиот брат пријавил дека исчезнал

Вчера во 20.20 часот во СВР Тетово, Е.И.(39) од Тетово пријавил дека од семејниот дом се оддалечил неговиот брат Е.И.(41), кој имал здравствени проблеми.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Qatar 2022