вторник, 21. март 2023. Вести денес: 88
home Хроника

Полицијата трага по двајца малолетници од Скопје

Полицијата трага по двајца малолетници од Скопје

На 02.12.2021 во 11.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека од домот на згрижувачко семејство се оддалечиле малолетниците Е.А. и Л.А..

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата, информираат од полицијата.

loading...