четврток, 24. септември 2020. Вести денес: 144
home Хроника

Полицијата трага по 13-годишен штитеник – Во петокот му се губи трагот

Полицијата трага по 13-годишен штитеник – Во петокот му се губи трагот

Во Полициската станица Гази Баба, В.М.П. пријавила дека од Јавната установа за згрижување на деца во петокот самоволно се оддалечил нивен 13 – годишен штитеник.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус