вторник, 22. јуни 2021. Вести денес: 142
home Хроника

Полицијата трага по 12- годишно момче од Скопје

Полицијата трага по 12- годишно момче од Скопје

Во Полициското одделение Шуто Оризари, У.Ф.(50) од Скопје вчера во 11.30 часот пријавил дека од домот се оддалечил Д.И.(12).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ЕУРО 2020

Македонија