петок, 3. декември 2021. Вести денес: 21
home Хроника

Полицијата пронајде починат маж во неговиот дом- еве ги деталите

Полицијата пронајде починат маж во неговиот дом- еве ги деталите

На 26.10.2020 во 09.50 часот било пријавено дека во Скопје, на подрачјето на Гази Баба, во неговиот дом бил пронајден починат Б.Р.(54).

Од страна на лекар била констатирана смрт, увид извршила увидна екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

Коронавирус