четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 69
home Хроника

Полицијата од вчера трага по 17- годишно девојче од Трубарево, последен пат била во Чојлија

Полицијата од вчера трага по 17- годишно девојче од Трубарево, последен пат била во Чојлија

Вчера во 15.00 часот во Полициското одделение Петровец, С.М.(49) од с.Трубарево пријавила дека од домот на О.Б. од с.Чојлија, општина Петровец, каде што била последен пат, се оддалечила нејзината ќерка Е.М.(17).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус