среда, 30. септември 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Полицијата на терен: Автомобил забиен во семафор во Кисела Вода (ФОТО)

Полицијата на терен: Автомобил забиен во семафор во Кисела Вода (ФОТО)

Автомобил се забил во семафор, па полицијата утрово излезе на увид.

Сообраќајката е случена во скопската населба Кисела Вода во близина на општинките бараки.

Автомобилот „Опел Корса“, неофицијално, се движел со голема брзина, излетал од патот и удрил во семафор.

 

 

 

 

 

Коронавирус