недела, 5. декември 2021. Вести денес: 113
home Хроника

Полицијата на нозе- исчезна седумнаесет годишна тинејџерка од Пробиштип

Полицијата на нозе- исчезна седумнаесет годишна тинејџерка од Пробиштип

Во Полициската станица Пробиштип,вчера во 12:30 часот В.Е. (52) од Пробиштип пријавил дека на 14 мај околу 14 часот од својот дом во непознат правец се одалечила неговата 17-годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање ма лицето.

Коронавирус