четврток, 23. септември 2021. Вести денес: 147
home Хроника

Полицајци нападнати од граѓани во Бутел

Полицајци нападнати од граѓани во Бутел

На 29.07.2021 во 01:45 часот на ул.„Александар Урдаревски“ во Скопје, полициски службеници од Полициската станица Чаир биле физички нападнати од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус