вторник, 6. декември 2022. Вести денес: 98
home Хроника

Полицајци истепани во кафуле во Кисела Вода

Полицајци истепани во кафуле во Кисела Вода

Полицајци попкладнево биле истепани во кафуле во Кисела Вода.

Инцидент во кафуле во населбата Кисела Вода се случил предмалку, при што биле нападнати полициски службеници, неофицијално дознава Нетпрес.

Qatar 2022