вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 164
home Хроника

Полицаец каснат од куче скитник додека работел

Полицаец каснат од куче скитник додека работел

Вчера околу 16.50 часот во Полициската станица Кисела Вода, полициски службеник пријавил дека на ул.„7″ во с.Горно Соње, скопско, при преземање на службени дејствија, бил каснат од куче скитник.

Коронавирус