петок, 18. јуни 2021. Вести денес: 62
home Хроника

Починато лице пронајдено во својот дом во Гевгелија- телото на обдукција

Починато лице пронајдено во својот дом во Гевгелија- телото на обдукција

Во ОВР Гевгелија, вчера во 16.15 часот од Итна медицинска помош било пријавено дека во сопствениот дом на ул.„Димитар Влахов“ бил пронајден починат В.В.(58).

Извршен бил увид на местото, а по наредба на Јавен обвинител телото било предадено на обдукција.

ЕУРО 2020

Македонија