четврток, 23. март 2023. Вести денес: 0
home Хроника

Почината жена пронајдена во својот дом во Скопје

Почината жена пронајдена во својот дом во Скопје

На 01.12.2021 во 20.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во домот во кој живее на ул.„Босна и Херцеговина“ била пронајдена почината М.К.(52) од Скопје.

По наредба на Јавен обвинител телото било предадено за обдукција.

loading...