понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 5
home Хроника

Починат скопјанец пронајден во сопствениот стан- телото на обдукција

Починат скопјанец пронајден во сопствениот стан- телото на обдукција

Вчера во 13.10 часот во СВР Скопје било пријавено дека во сопствениот стан на подрачје на Аеродром бил пронајден починат Н.М.(77) од Скопје.

Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото било предадено на обдукција.

Локални избори 2021