четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Починат маж од Црна Гора пронајден во куќа во Кисела Вода- немал документи за идентификација

Починат маж од Црна Гора пронајден во куќа во Кисела Вода- немал документи за идентификација

Вчера во 14.05 часот во Полициска станица Кисела Вода, од Итна медицинска помош било пријавено дека во куќа во Кисела Вода бил пронајден починат С.П.(72) од Црна Гора, кој немал документи за идентификација, а за кој, по кажување на соседите живеел подолг период во куќата.

По наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.

Коронавирус