среда, 4. август 2021. Вести денес: 162
Вонредна вест

ОГНОТ ЈА ЗЕМА ПРВАТА ЖРТВА – изгоре жена во Старо Нагоричане

home Хроника

По семејна расправија мајка од Аеродром пријавила дека малолетниот син не се вратил дома

По семејна расправија мајка од Аеродром пријавила дека малолетниот син не се вратил дома

На 20.07.2019 во 21.20 часот во Полициската станица Аеродром, Н.В.(36) од Скопје пријавила дека по семејна расправија, од домот се оддалечил нејзиниот малолетен син.

Претходно, тој неколку пати се оддалечувал од домот поради семејни расправии и бил враќан од полицијата.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од МВР.

Коронавирус