сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 38
home Хроника

ПО 6 МЕСЕЦИ: Пронајдено 16- годишното девојче од Скопје кое исчезна во април

ПО 6 МЕСЕЦИ: Пронајдено 16- годишното девојче од Скопје кое исчезна во април

Вчера околу 11.00 часот во СВР Скопје, С.А.(40) од Скопје пријавила дека била пронајдена нејзината ќерка Љ.А.(16), за која на 13.04.2021 било пријавено дека се оддалечила од дома.

Коронавирус