недела, 4. декември 2022. Вести денес: 64
home Хроника

По 5 дена вратен исчезнатиот тетовец

По 5 дена вратен исчезнатиот тетовец

Вчера во 12.45 часот, Е.И.(39) од Тетово пријавил дека бил вратен неговиот брат E.И.(41), за кого на 19.06.2021 било пријавено дека се оддалечил од домот.

Коронавирус