среда, 16. јуни 2021. Вести денес: 129
home Хроника

По 4 дена, пронајден малолетникот од Скопје

По 4 дена, пронајден малолетникот од Скопје

На подрачјето на Шуто Оризари, вчера во 14 часот, полициски службеници од СВР Скопје го пронашле Д.И.(12), за кој на 10.02.2021 беше пријавено дека се оддалечил од домот.

ЕУРО 2020

Македонија