понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 163
home Хроника

Петнаесетгодишно момче нападното од неколку лица во Скопје

Петнаесетгодишно момче нападното од неколку лица во Скопје

Во текот на вчерашниот ден во 03,00 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје П.Т.(43) пријавил дека на 06.04.2018 година околу 19,30 часот на улицата “Никола Русински“ физички бил нападнат неговиот 15- годишен син од страна на неколку лица, од кои едниот го познавал.

Се работи на целосно расчистување на случајот.

Коронавирус