четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 185
home Хроника

Пет годишно дете искасано од куче

Пет годишно дете искасано од куче

Скопјанецот Ч.Ф.(33) вчера пријавил дека на 25.05.2018 година околу 16,30 часот во село Идризово, неговиот пет годишен син бил каснат од куче-скитник во пределот на десниот образ.

 

Коронавирус