вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Ова го нема ниту во Холивуд: Тепачка со стапови на „Кванташки“, полицијата се труди да ја смири ситуацијата! (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Ова го нема ниту во Холивуд: Тепачка со стапови на „Кванташки“, полицијата се труди да ја смири ситуацијата! (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Видео од тепачка со стапови на „Кванташки“ од вчера масовно се споделува на социјалните мрежи фејсбук и инстаграм.

На видеото може да се забележи дека таму се наоѓа и струмичката полиција која се обидува да ја смири ситуацијата.

Во продолжение погледнете го видеото:

Извор: strumicadenes.mk

Коронавирус