сабота, 12. јуни 2021. Вести денес: 39
home Хроника

Охриѓанка со нож го нападнала својот сопруг

Охриѓанка со нож го нападнала својот сопруг

На 10.05.2021 година во 20 часот, во СВР Охрид е приведена Е.В.(31) од Охрид која претходно, во семејниот дом, со остар предмет го нападнала нејзиниот сопруг.

По целосно документирање на случајот, против Е.В. ќе биде поднесена кривична пријава.

ЕУРО 2020

Македонија