петок, 29. јули 2022. Вести денес: 127
home Хроника

Охриѓанка со нож го нападнала својот сопруг

Охриѓанка со нож го нападнала својот сопруг

На 10.05.2021 година во 20 часот, во СВР Охрид е приведена Е.В.(31) од Охрид која претходно, во семејниот дом, со остар предмет го нападнала нејзиниот сопруг.

По целосно документирање на случајот, против Е.В. ќе биде поднесена кривична пријава.

Коронавирус