сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 22
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Охриѓанка физички нападната од сограѓанин

Охриѓанка физички нападната од сограѓанин

Вчера во 21:10 часот во СВР Охрид, К.С.(43) од Охрид пријавила дека на ул.„Партизанска“ во Охрид, околу 20 часот, била физички нападната од Л.Н.(56) од Охрид.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус