вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 84
home Хроника

Охриѓани се испотепале во авто-камп

Охриѓани се испотепале во авто-камп
фото-илустрација

Во СВР Охрид, В.С.(27) од Охрид вчера во 17.50 часот пријавил дека во авто-камп во Охрид бил физички нападнат од С.К.(22), С.К.(20) и И.С.(22), сите од Охрид.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус