недела, 19. јануари 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Охриѓанец пријавил во полиција дека му исчезнала сопругата

Охриѓанец пријавил во полиција дека му исчезнала сопругата

Во СВР Охрид вчера во 12:30 часот Ш. А. (35) од Охрид пријавил дека од неговиот дом во непознат правец се оддалечила неговата сопруга А. С. (33) од село Врбјани, гостиварско.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.