среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 160
Во живо

Мини митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Злетово

home Хроника

Охриѓанец ја нападнал својата сопруга

Охриѓанец ја нападнал својата сопруга

На 11.08.2021 година во СВР Охрид пријавено е дека Р.Х.од Охрид во семејниот дом физички ја нападнал неговата сопруга.

Против него  ќе биде поднесена соодветна пријава.

Локални избори 2021