сабота, 22. јануари 2022. Вести денес: 16
home Хроника

Охриѓанец пријавил дека сопругата заминала од дома

Охриѓанец пријавил дека сопругата заминала од дома

На 26.10.2019 во 16.00 часот во СВР Охрид, Б.М.(30) од Охрид пријавил дека од дома заминала неговата сопруга Д.М.(30), која имала здравствени проблеми. Се преземаат мекри за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус