четврток, 4. март 2021. Вести денес: 145
home Хроника

Ограбена спортска обложувалница во населба Ченто

Ограбена спортска обложувалница во населба Ченто

Во СВР Скопје вчера околу 20 часот Д.Т. пријавил дека во спортска обложувалница во населба Ченто, две лица со закана одзеле пари од вработените.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус