четврток, 25. февруари 2021. Вести денес: 18
home Хроника

Ограбена продавница во центарот на Скопје: Крадецот се заканувал

Ограбена продавница во центарот на Скопје: Крадецот се заканувал

Во СВР Скопје вчера во 16.45 часот било пријавено дека на булеварот „Климент Охридски“ во колонијална продавница едно лице со закана одзело пари.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус