вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 79
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Хроника

Ограбена обложувалница во Скопје

Ограбена обложувалница во Скопје

На 05.12.2021 во 09:25 часот во СВР Скопје било пријавено дека во спортска обложувалница на ул.„Благоја Стефковски“ едно лице со закана кон вработениот одзело пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус