вторник, 22. јуни 2021. Вести денес: 61
home Хроника

Ограбена обложувалница во Аеродром

Ограбена обложувалница во Аеродром

Во СВР Скопје вчера во 17.40 часот било пријавено дека во обложувалница на подрачјето на Аеродром две лица со закана од вработениот одзеле пари.

Се работи на расчистување на случајот.

ЕУРО 2020

Македонија