сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 16
home Хроника

Ограбена фирма во Центар

Ограбена фирма во Центар

На 20.06.2022 во 13:45 часот во Полициската станица Центар било пријавено дека во периодот од 17:00 часот на 17.06.2022 до 08:45 часот на 20.06.2022 со употреба на сила било влезено во во простори на правно лице на подрачје на Центар и биле одземени пари и други предмети.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус