вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 79
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Хроника

Ограбена аптека во Скопје

Ограбена аптека во Скопје

На 17.12.2019 во 18:33 часот во СВР Скопје било пријавено дека во аптека на бул.„Св.Климент Охридски“ две лица со закана од вработената одзеле пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус