среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 126
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Центар

home Хроника

Ограбена аптека во Центар

Ограбена аптека во Центар

На 09.09.2020 во 03:50 часот во СВР Скопје било пријавено дека во аптека на подрачјето на Центар две лица, со закана од вработениот одзеле пари. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021