вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 206
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Лисиче

home Хроника

Ограбен скопјанец

Ограбен скопјанец

На 14.01.2021 во 03:00 часот во Полициската станица Центар, С.К.(30) од Скопје пријавил дека околу 00:30 часот на ул.„Кеј Димитар Влахов“ едно лице со закана му одзело пари и мобилен телефон.

Се работи на расчистување на случајот.

Локални избори 2021