среда, 23. јуни 2021. Вести денес: 65
home Хроника

Обесил верверичка во Соње зашто му ги јадела оревите (ФОТО)

Обесил верверичка во Соње зашто му ги јадела оревите (ФОТО)

Непознат сторител обесил верверичка во скопско Соње зашто му ги јадела оревите.

Фотографии од верверичката се објавени на социјалната мрежа Фејсбук.

-Намерно обесена верверичка, верверичките им ги јаделе оревите, се вели во објавата.

ЕУРО 2020

Македонија