среда, 8. декември 2021. Вести денес: 69
home Хроника

Нормализиран сообраќајот на скопската обиколница

Нормализиран сообраќајот на скопската обиколница

Сообраќајот на скопската обиколница кај клучката Радишани, во правец од Волково кон Смилковци е нормализиран, информираат од АМСМ.

Сообраќајот беше во прекин поради сообраќајна несреќа што се случи изутринава.

Коронавирус