недела, 5. јули 2020. Вести денес: 139
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хроника

Несреќа вечерва на патот Демир Хисар-Кичево: Сообраќајот во прекин

Несреќа вечерва на патот Демир Хисар-Кичево: Сообраќајот во прекин

Поради сообраќајна незгода, сообраќајот на патниот правец Демир Хисар – Кичево е во прекин.

Како што информираат од АМСМ, сообраќајот е во прекин од 20:40 часот.

Парламентарни избори 2020