среда, 21. октомври 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Несреќа попладнево во Македонија- сообраќајот на овој патен правец е во прекин

Несреќа попладнево во Македонија- сообраќајот на овој патен правец е во прекин

Од 15 часот и 05 минути на магистралниот пат А2 Крива Паланка – Деве Баир сообраќајот е во прекин.

Прекинот како што информираат од АМСМ е поради случена сообраќајна незгода.

Коронавирус