вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 76
home Хроника

Неофицијално: Најмалку едно лице прободено со нож во Кисела Вода

Неофицијално: Најмалку едно лице прободено со нож во Кисела Вода

Неофицијално дознаваме дека во моментов во скопската населба Кисела Вода се случило бодење со нож.

Во инцидентот како што дознава Курир, најмалку едно лице е избодено.

 

Коронавирус