петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 38
home Хроника

Неколку лица претепале момче од Скопје

Неколку лица претепале момче од Скопје

Вчера во 20.15 часот во СВР Скопје, И.А. (36) од Скопје пријавил дека околу 19.45 часот на бул.„Кузман Јосифовски Питу’’ во Скопје, неговиот малолетен син бил физички нападнат од неколку малолетни лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус