петок, 29. јули 2022. Вести денес: 142
home Хроника

Неколку лица претепале малолетник во Ѓорче Петров

Неколку лица претепале малолетник во Ѓорче Петров
фотоилустрација

И.К.(34) од Скопје вчера во 14,40 часот пријавила дека на подрачјето на Ѓорче Петров нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од неколку малолетни лица.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус