среда, 8. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хроника

Навредувал полицајци, па го приведоа

Навредувал полицајци, па го приведоа

На 26.03.2019 во 11:50 часот на улица „Индира Ганди“ во Скопје, А.М.(26) од Скопје агресивно се однесувал и ги навредувал полициските службеници кои преземале службени дејствија.

Бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Парламентарни избори 2020