четврток, 28. септември 2023. Вести денес: 134
home Хроника

Настанал пожар во „ауди“, зафатено и друго возило

Настанал пожар во „ауди“, зафатено и друго возило
фото илустрација

Утрово во 2:20 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с. Батинци, скопско, настанал пожар во возило „ауди“, сопственост на К.Н.(67), а било зафатено и возило „мицубиши“.

Извршен бил увид, информираат од МВР.