вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 47
home Хроника

Насилство меѓу малолетници во Битола

Насилство меѓу малолетници во Битола

На 01.01.2020 во 19:35 часот Г.Ч.(44) од Битола пријавил дека на 31.12.2020 околу 22:00 часот во Битола неговиот малолетен син бил физички нападнат од едно малолетно лице.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус